Untitled 1

Paket Özelliklerinden Bazıları

sepetDestek Sistemi

Üyelerinizin size siteniz üzerindeki Destek bölümünden ilettikleri soru ve taleplerini yine siteniz üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Tüm soru ve cevaplar otomatik olarak taraflara email ile iletilmektedir.

sepetTam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Sanal Mağazalar için arama motoru optimizasyonu önemli bir konudur. Reklam çalışmalarımızın dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın! Rakiplerinizden bir adım öne geçebilirisniz.

sepetGelişmiş Tasarım Yöntemi

Sitenizin tüm tasarımına dilediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri Varsayılan olarak kaydedebilirsiniz. E-Ticaret Arayüz Tasarım ile rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

sepet128 Bit SSL ile Güvenli Altyapı

Kredi kartlı işlemlerde 3D Secure işlem güvenliği, yazılım altyapısının güvenliği ve yedekleme hizmetlerinin sizin için önemini unutmayın! Zamanınızı sıkıntılarla değil, satışlarla geçirin.

sepetPAYU ödeme sistemi ile anında 6 sanal pos

Tek bir kere kolayca üye olarak anında Türkiye'nin en büyük 6 banka kartına taksitli veya peşin ödeme yapma imkanına sahip olur, bankalarla ve detaylarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

sepetToplu Mail Gönderebilme

 

Ziyaretçileriniz isterlerse E-Mail listesine kayıt olarak sizin hakkınızda en güncel bilgilere ulaşabilirler. E-Mail Listesine kayıtlı olan tüm üyelerinize istediğiniz zaman toplu E-Mail gönderebilirsiniz.

Demo Talep Formu

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Kodu

Doğrulama Kodu

Online Satış Sistemi (satis.mpaket.com)

Online Satış Sistemi

Mplus İlan Satış Paketi ve diğer hizmetlerimizin satın alma işlemini satis.mpaket.com sitemizden yapabilirsiniz. Müşterilerimiz buradaki üye panellerinden almış oldukları hizmetin ödeme periyotlarını takip edebilirler.

Met-Ay Bilişim Tasarım Yazılım mpaket.com msunucu.com Destek Platformu
Valid XHTML 1.0 Transitional